At vælge høj kvalitet spisestuestole i stof er en strategisk indvendig beslutning, der prioriterer langsigtet siddekomfort og akustisk dæmpning. I modsætning til hårde overflader giver polstrede spisestu...
lære mereJusterbar High Back Velvet Kitchen spisestue stol, en elegant stol, der kombinerer enkel æstetik og praktisk funktionalitet. Lavet af blødt og behageligt fløjlsstof kan det blive et godt valg til at slappe af derhjemme uden kompliceret dekoration. Dens justerbare højryggesign imødekommer forskellige højdebehov og sikrer, at du ikke bliver træt af at sidde i lange perioder. Der er også en række avancerede finishindstillinger inklusive børstet nikkel og messing.
Anmod om tilbud
Produktbeskrivelse
Produktstørrelse
Anvendelsesscenarier
Virksomhedsprofil
| Varenr | DM-6009 |
| Beskrivelse | Velvet Kitchen Dining Bar Stol |
| Dimension | 49*51*93 cm |
| Pakning | 2pcs/ctn |
| Kartondimension | 58*57*51 cm |
| Nettovægt | 7,3 kg |
| Bruttovægt | 9 kg |
| Mængde pr. Container | 930pcs/HQ |
| Materiale | Fløjl/ faux læder, sort/ forkromet/ gylden base |
| Farve | Tilgængelig for enhver farve |
Kontakt os for flere detaljer
Hvis du har brug for noget, er du velkommen til at kontakte os!
At vælge høj kvalitet spisestuestole i stof er en strategisk indvendig beslutning, der prioriterer langsigtet siddekomfort og akustisk dæmpning. I modsætning til hårde overflader giver polstrede spisestu...
lære mereGrundlaget for importsikkerhed: strukturelle integritetsstandarder BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) : For det nordamerikanske marked er BIFMA X5.1 og X5.4 guldstand...
lære merePrioriter "visuel lethed" og fodaftrykseffektivitet Slanke profiler og åbne vævninger : I lukkede områder kan store møbler få en altan til at føles trang. Se efter fritidsliv stole med slanke...
lære mere







