At vælge høj kvalitet spisestuestole i stof er en strategisk indvendig beslutning, der prioriterer langsigtet siddekomfort og akustisk dæmpning. I modsætning til hårde overflader giver polstrede spisestu...
lære mereDen 360-graders roterende stue stol er specielt designet til små mennesker. Det tager ergonomi som kernekonceptet for at skabe en behagelig og passende siddende oplevelse. Denne stol er ikke kun fleksibel og let, men har også en 360-graders gratis rotationsfunktion, der giver dig mulighed for at vende dig let og kommunikere med familie og venner uden blinde pletter. Dets unikke lave sæde og justerbare design passer perfekt til proportioner af korte kroppe, så du kan sidde i lange perioder uden at blive træt og nyde hvert øjeblik af varme og komfort derhjemme.
Anmod om tilbud
Produktbeskrivelse
Produktstørrelse
Anvendelsesscenarier
Virksomhedsprofil
| Varenr | DM-3069 stue stole til kort person |
| Beskrivelse | Midback forfængelighedstol |
| Dimension (CM) | 61*63*83-93 |
| Pakning (CM) | 1pc/ctn 66*64*58 |
| Kartondimension | Midback forfængelighedstol |
| Nettovægt | 14,9 kg |
| Bruttovægt | 16,9 kg |
| Mængde pr. Container | 278 pcs |
| Materiale | Faux læder, 100 m gaslift, 280 mm base |
| Farve | Tilgængelig for enhver farve |
Kontakt os for flere detaljer
Hvis du har brug for noget, er du velkommen til at kontakte os!
At vælge høj kvalitet spisestuestole i stof er en strategisk indvendig beslutning, der prioriterer langsigtet siddekomfort og akustisk dæmpning. I modsætning til hårde overflader giver polstrede spisestu...
lære mereGrundlaget for importsikkerhed: strukturelle integritetsstandarder BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) : For det nordamerikanske marked er BIFMA X5.1 og X5.4 guldstand...
lære merePrioriter "visuel lethed" og fodaftrykseffektivitet Slanke profiler og åbne vævninger : I lukkede områder kan store møbler få en altan til at føles trang. Se efter fritidsliv stole med slanke...
lære mere







